Uyarı Sitemizde müşteri deneyimi oluşturmak ve aradığınız ürüne daha hızlı ulaşabilmek için çerezler kullanılmaktadır. OK

Matbaamarketi.com genel bakış

Matbaamarketi.com, 1997 Yılından bu yana matbaacılık sektöründe hem ürün hemde hammadde olarak üretim, pazarlama ve organizasyon hizmeti vermektedir. Matbaa sektörünün kullanmış olduğu birçok ürün ithal edilmektedir. Ayrıca Türkiye'nin yanısıra birçok ülkeye hammadde ve basılı ürün ihracatı yapılmaktadır. Online satış sitemizde, özel zarf çeşitleri, kendi markamız olan Smart Label ve Smart Paper ürünlerini, birçok seçkin düğün davetiye modellerini ve diğer matbaa-matbaacı malzemeleri satışı yapılmaktadır.

Matbaamarketi.com, Türkiye'deki hizmetlerinin yanısıra Avrupa'da Printmarket.eu olarak (Extra Ideas B.V.) Hollanda merkezli hizmet vermektedir. Hollanda'da bulunan şirketimizle bütün Avrupa'ya kırtasiye ve basılı ürünler alanında çalışma yürütmekteyiz.

Uzakdoğu'dan getirmiş olduğumuz ürünlerin seçimi, kontrolü ve sevkiyatı Çin'de bulunan çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Çin'de bulunan ofisimizin yönetimi de firmamız tarafından yürütülmektedir. Ayrıca kısa bir süre sonra, Çin'de de matbaa ürünlerinin online platformda satılacağı online satış ve hizmet sitemiz faaliyete girecektir.

Firmamızın hazır etiket grubunda SMART LABEL, hazır kağıt grubunda da SMART PAPER olmak üzere kendi markası bulunmaktadır. SMART LABEL VE SMART PAPER markalı ürünlerimiz Avrupa'da da hem online olarak hemde perakende olarak satılmaktadır.

Ürünlerimizi sitemizin yanısıra, N11.com, Hepsiburada.com ve diğer seçkin online satış sitelerinde ve perakende satış mağazalarında bulabilirsiniz.

Saygılarımızla.

FİRMALARIMIZ

Matbaamarketi Türkiye

https://matbaamarketi.com

Homend Ürünleri Satışı

https://www.homendmarket.com

 

Avrupa Şirketimiz

Extra Ideas B.V.

www.extraidea.nl

Avrupa Online Satış Ağı

https://www.printmarket.eu

Avrupa-Amerika Bilişim-internet hizmetleri

www.superideal.net