Uyarı Sitemizde müşteri deneyimi oluşturmak ve aradığınız ürüne daha hızlı ulaşabilmek için çerezler kullanılmaktadır. OK
Ücretsiz Kargo

Amerikan Bristol Karton A4 350Gr - 100 Adet

Amerikan Bristol, A4, 350 Gr, SmaptPaper
97.50 TL
(Vergi dahil)
SP-5018
Stokta
+
Karşılaştır

A4 350 Gr Amerikan Bristol Karton

100 Tabaka
A4(21x29.7cm) ebatında.

Amerikan Bristol Karton Nedir?

Amerikan Bristol karton, yüzeyinde özel bir laminasyon tabakası olmayan, bir yüzeyi parlak, bir yüzeyi mat, çok amaçlı kağıt-karton türüdür. Parlak yüzeyi hafif kırık beyazdır. %85 Beyazlık oranı vardır. Tam beyaz değildir. Sanatsal uygulamalar, el işi uygulamaları, maket yapımı, afiş-poster gibi birçok amaçlı kullanılmaktadır. Okul kitapları, roman, özel katalog gibi ürünlerin kapakları genellikle Bristol karton ile basılmaktadır. Tok ve sert bir görünüme sahiptir. Tek yüzeyi baskıya uygundur. Diğer yüzeyine de baskı yapabilirsiniz ancak kaliteli bir sonuç alamazsınız.

Uygun Yazıcı Tipleri

Lazer Yazıcı: Kalın kağıda/kartona basabilen bütün Lazer yazıcılara uygundur.

Ink-Jet Yazıcılar: Kalın kağıda/kartona basabilen bütün Ink-Jet yazıcılara uygundur. Eğer yazıcınızda kağıt yürümüyorsa, lütfen yazıcınızın sürükleme rulolarını temizleyiniz.

Digital Baskı: Bütün dijital baskı sistemlerine uygundur.

Ofset Baskı: Bütün ofset baskı sistemlerine uygundur.

Yazıcı Baskı Kalınlık Ayarları

Hemen hemen bütün yazıcılarda "Baskı Ayarları" sekmesinde kağıt türü ve kalınlık ayarları seçenekleri bulunmaktadır. Kalınlık veya gramaj seçeneklerinden satın aldığınız kağıt gramajını veya en yakın gramaj ayarını seçmeniz gerekmektedir. Örneğin satın aldığınız kağıt gramajı 200 Gr ise, siz 180 - 220 gramaj ağırlındaki sekmeyi kullanabilirsiniz.

SmartPaper markalıdır.
SmartPaper, Happy Concept'in kendi markasıdır. Türkiye'de paketlenmektedir ve dünyanın birçok yerinde kendi markamızla satılmaktadır.

Paketleme Şekli

Kendi özel ambalajında paketlenmiştir.
Ürünümüz ayrıca kargoda zarar görmesin ve daha uzun süre muhafaza edebilmeniz için kendi paketine özel hava kabarcıklı şeffaf zarf ile gelmektedir. Hava Kabarcıklı Zarfı daha sonra birçok ürününüzü muhafaza etmek için saklayıp kullanabilirsiniz.

Kullanım ve Saklama İpuçları

Ürünlerinizi kullanmadan önce baskı yapacağınız yazıcınızın yanında bir süre tutunuz ve sonra açınız. Oda sıcaklığında daha iyi sonuç alırsınız.
Ürünlerinizi, paketin uzun kenarından paketi yırtmadan açarak çıkarınız. Paketin üzerindeki yapışkan kolaylıkla sökülebilme özelliğindedir.
İhtiyacınız kadar ürünü paketinden çıkararak kullanınız. Kullanmadığınız ürünleri tekrar paketine koyarak muhafaza ediniz.
Nemli, güneş ışığı alan, suya ve aşırı ısıya maruz kalan yerlerde bırakmayınız.
Marka:
SmaptPaper

Matbaa Ürünleri Cinsi

Kağıt Türü:
Amerikan Bristol
Kağıt/Karton Ebatı:
A4
Kağıt/Karton Gramajı:
350 Gr
Havale/Eft
97.50 TL (Vergi dahil)
Kredi Kartı (Tek çekim veya 9 taksit)
97.50 TL (Vergi dahil)
Taksit seçenekleri

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 97.50 TL 97.50 TL
2 Taksit 51.68 TL 103.35 TL
3 Taksit 34.94 TL 104.81 TL
6 Taksit 17.79 TL 106.76 TL
9 Taksit 12.24 TL 110.18 TL

Teslimat hakkında önemli bilgilendirme

Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile yapılmaktadır.

Kargoya teslim süresi en fazla 3 iş günüdür.

Kargo ücreti ürüne ve ödeme şekline göre değişebilmektedir. Kargo ücreti, üründe belirtildiği gibi siparişle birlikte peşin olarak yapılmakta veya ürünü teslim alırken karşı ödemeli olarak yapılmaktadır.

ŞU AN İTİBARİYLE SİTEMİZDE BULUNAN BÜTÜN ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

Ürünlerimiz stok sorunu bulunmamakla birlikte;

  • Birçok ürün talebe göre ebatlandırılmaktadır.
  • Nadiren de olsa stoklarımızda olmayan ürünler en kısa sürede temin edilmektedir.
  • Ürünlerimiz genellikle bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Ancak, ebatlandırma işleminde yoğunluk olması durumunda kargoya teslimat süresi birkaç günü bulmaktadır.
  • Bütün ürünler, en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Kişiye Özel Ürünlerin Teslimat Süresi

Kişiye özel ürünlerin (özel kesim yapılan ürünler, özel baskı yapılan ürünler, özel ambalajlanan ürünler gibi iadesi mümkün olmayan ürünler) teslimat süresi üretim süresine göre değişebilmektedir. Ortalama üretim ve teslimat süresi 5 ile 15 gün arasındadır.

Belirtilen süreç iş günlerinden oluşmaktadır.

Cumartesi, Pazar, Resmi ve Dini Tatil günleri iş günü sayılmamaktadır.

Kargodan teslim alınmadan iade edilen ürünlerin kargo ve diğer maliyetleri müşteriye fatura edilecek ve yansıtılacaktır.

Burada belirtilen teslimat prosedürü sadece perakende satışlarımız için geçerlidir. Konteyner bazında veya toptan satış durumunda geçerli değildir. Yurtdışından sizin için toptan olarak ithal edilen ürünlerin teslimat süresi sipariş aşamasında belirlenmektedir.

 

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz