Güvenlik

Güvenli Alışveriş

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 256 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır.

Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Mağazamız hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Banka tarafından sağlanan "Güvenli Ortak Ödeme Sayfası" kullanılmaktadır.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Bankası güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Banka tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır.

Bu sistem sayesinde Sanal Mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası aşağıdaki avantajları sağlamaktadır.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Banka'nın 256 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır. Ödeme Sayfası'nın bakımı ve güvenliği Banka tarafından sağlanmaktadır.

Banka'nın standart sayfasında ödeme işlemini daha güvenle ve daha kolay yapılma imkanı sağlanmaktadır.

Banka Ödeme Sayfası kullanıldığı için mağaza kredi kartı bilgilerinizi göremez ve işlem sadece Banka sunucusunda gerçekleşir.  
 
Şirketimiz, adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, Sanal Mağaza üyelerine ait hiçbir bilgiyi 3. sahislara vermeyecegini taahhüt eder. Site çeşitli yazılımlarla korunmakla birlikte, güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, Sanal Mağazamız üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.