Sıkça Sorulan Sorular

S: Bu siteye güvenebilir miyim?

C: Matbaamarketi.com 2012 yılından bu yana faaliyet yürütmektedir. Kendi bünyemizde birçok markamız bulunmaktadır. Kendi şirketlerimiz ile hem Türkiye'de, hem Avrupa'da ve hem de Amerika'da faaliyet yürütüyoruz. Online satış, ürün tedariği ve online satış platformlarına ürün/hizmet tedariği yapıyoruz. Yılların tecrübesi ile güveninizi kaybetmemek için elimizden gelen bütün çabayı sarfediyoruz. 

Ayrıca, sitemizde satılan ürünlerimizin büyük bir kısmını diğer pazaryerlerinde de satıyoruz. Ama burada fiyatlarımız %20 ile %30 oranında daha uygun. Üstelik sorun yaşamanız kısmında doğrudan muhattap bulmanız çok kolay. 

 

S: Özel Ürün Üretebilir misiniz?

C: Örneğin basım işleri. İşimiz gücümüz basım işleri. Aklına gelen bütün ürünlerin üzerine baskı yapabiliyoruz. Veya diyelim ki, özel bir etiket istiyorsunuz. Siz ihtiyacınızı belirtin, biz tasarlayalım ve üretelim. Yani, aklınıza gelebilecek birçok ürün grubunda özel üretim yapıyoruz. Yapmadığımız/yapamadığımız işler için de sizeri doğru yerlere yönlendiriyoruz. 

 

S: Siparişimi gelip elden alabilir miyim?

C: Elbette bu mümkün. Sipariş verdiğiniz ürünleri normal şartlarda kargo ile gönderiyoruz Ama İstanbul Cağaloğlu mağazamızdan gelip elden de teslim alabilirsiniz. 

 

S: Mağazanızda başka neler satıyorsunuz?

C: Her türlü özel ve butik düğün davetiyesi satıyoruz. Ayrıca internet üzeride sitemizde görmüş olduğunuz ürünlerin büyük bir çoğunluğunu mağazamızdan da satıyoruz. 

 

S: Ürünüm Kargoda hasar gördüyse?

C: Evet, internet ortamında verilen siparişlerde yaşanılan en büyük sorun bu. Türkiye'deki kargo hizmetleri maalesef içler acısı. Biz riskimizi en aza indirmek için işimizi şansa bırakmıyoruz. Örneğin, birçok ürünün sevkiyatı için özel yaptırdığımız hava baloncuklu zarfları kullanıyoruz. Birçok ürünümüzü özel koli ile gönderiyoruz. Ancak buna rağmen ürünlerimiz kargoda zarar görebiliyor. Bu durumda ne yapmalı?

Kargo size ulaştığı zaman lütfen paketi açmadan önce kontrol ediniz. Zaten hasar görmüşse mutlak belli olacaktır. Hasar gördüğünü düşündüyseniz, kargo görevlisinin yanında paketi açınız. Kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Hasar varsa eğer KARGO GÖREVLİSİNE TUTANAK TUTTURARAK iade ediniz. Tutanakta mutlaka ürünün hasar gördüğünü belirtiniz.

Eğer bu işlemi yapmazsanız, kargo görevlisi oradan ayrılırsa işte bu durumda hepimiz zor durumda kalıyoruz. Kargo hasarı üstlenmiyor. Biz de hasarı tespit edemiyoruz ve nasıl-kimden kaynaklandığını fark edemiyoruz. Ve bu durumda kargoyu geri alamıyoruz. 

 

S: Hangi şekilde ödeme kabul ediyorsunuz?

C: Dilerseniz havale yapabilirsiniz, dilerseniz kredi/banka kartları ile ödeyebilirsiniz. Sitemiz tam güvenlidir. SSL sertifikası ile veriler şifrelenmektedir. Biz dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi göremez. Hiçbirşekilde bu bilgilerinizi kaydetmiyoruz, saklamıyoruz.