Sedef Davetiye Ana Bayisiyiz

18/01/2020
ile İsmail Hakkı Kelleci

62 Yıllık Markanın 30 Yıllık Marka Mağazası

Bazı mekanlar isimleriyle, geçmişiyle akılda kalır. Yani, kuruluşu, mekanı, oluşumu o markaya bir kimlik katmıştır. Tıpkı Sedef Davetiye Cağalaoğlu Mağazası gibi.

Sedef Davetiye Cağaloğlu Mağazası. Marka Mağaza yada Marka Dükkan adına verilebilecek en güzel örneklerden biri.

1958 Yılında Cağaloğlu Yokuşu, Cemal Nadir Sokak'ta Kurtaran Ailesi tarafından oluşturulan bir marka, Sedef Cards diğer adıyla Kurtaran Kağıtçılık. Kağıt, davetiye, hazır kartvizit gibi butik ürünlerde ilklere imza atan Sedef Grubu, 1990 yılında ise Cağaloğlu Yokuşu No: 22B deki mağazaya geçerek işlerine buradan devam etmişlerdir. Ve 1990 yılından günümüze kadar aynı Marka'nın marka dükkanı haline gelen ve "Sedef Cağaloğlu" olarak bilinen marka...

Yani 30 Yıllık Marka bir dükkandan size hizmet veriyoruz. 62 Yıllık birimi 30 Yıllık bir mekandan sunuyoruz sizlere. Kağıttan davetiyeye, El yapımı ürünlerden markalaşmış kırtasiye ürünlerine kadar, yelpazemizde bulunan bir çok ürünü artık doğrudan Cağaloğlu Mağazamızdan sunuyoruz.

Saygılarımızla.

20 Ekim 2019

Sedef Davetiye Yeni Kataloğumuz Yakında Çıkıyor

18/01/2020
ile İsmail Hakkı Kelleci

Sedef Davetiye Yeni Kataloğumuz Yakında Çıkıyor

Sedef Lüks kataloğumuz yenileniyor.

Grafik Tasarım, Ürün araştırma, proje geliştirme ve arge ekibimiz aylardır heyecanlı bir çalışma yürütüyor. Sedef Lüks kataloğumuz 2020 Yılında yeni versiyonu ile piyasaya çıkıyor.

Yeni kataloğumuzda günümüz trendine uygun, modern hat-malzeme seçimi ve büyük bir çaba ile hazırlanıyor. 2020 Şubat-Mart gibi piyasaya çıkacak olan kataloğumuzda, Lüks ve Orta kategoride onlarca yeni modelimiz mevcut.

Yakında görüşmek üzere!

Mobil Versiyonumuz Yenilendi

30/01/2019
ile İsmail Hakkı Kelleci

Mobil Versiyonumuz artık çok daha kolay

Oldukça güvenli ve güçlü bir sistem atyapısı kullanıyoruz. En son uygulamayla mobil versiyonumuzu çok daha kullanışlı ve kolay hale getirdik. Yazılımı, güvenliği, altyapısı, hostingi ve teknik ekip-ekipmanıyla birlikte tamamen bünyemizde bulunan sistemlerimiz sayesinde her geçen gün uygulamamızı geliştiriyor, güncelliyoruz.

Mobil kullanıcılarımıza, daha kolay, hızlı ve keyifli alışverişler dileriz.

Ücretsiz Kargo Kampanyası

26/01/2019
ile İsmail Hakkı Kelleci

Sitemizde satılan bütün ürünler ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar tutar acaba? diye düşünmezi egerek yok. Bütün ürünlerin kargosunu ücretiz hale getirdik. 

İster Yurtiçi Kargo, ister Aras Kargo... Dilediğinizi seçebilirsiniz.

Suya Dayanıklı Etiketler Satışta

26/01/2019
ile İsmail Hakkı Kelleci

Suya Dayanıklı Polyester etiket grubumuz satışa sunulmuştur. 

Ürünlerimiz Opak (beyaz yüzeyli) ve şeffaf olarak içi çeşittir. Ürünlerimiz A4 ve A3 ebatlarında satınalabilirsiniz. Diğer seçenekleri incelemek için tıklayınız.

Suya Dayanıklı Etiket Kategorisi

Avrupa Şirketimiz Faaliyete girdi

26/01/2019
ile İsmail Hakkı Kelleci

Artık Bütün Avrupa'dayız.

2016 yılının Aralık ayında Avrupa satış mağazamız ve şirketimiz faaliyete girdi. Hollanda Rotterdam'da Extra Ideas BV olarak kurulan şirketimiz artık bütün Avrupa pazarına hizmet veriyor.

Pizza Kutusu, ürün kutusu, gıda ambalajları, düğün davetiyesi, etiket çeşitleri, özel kağıt-karton çeşitleri, basılı matbaa ürünleri ve diğer bir çok alanda faaliyet yürütüyoruz. 

Bütün ürünlerimiz ülkemizden gidiyor. 

Her hafta Pazartesi ve Cuma günü Avrupa'nın birçok şehrine doğrudan sevkiyat çıkarıyoruz. 

Avrupa Satış Sitemiz : www.printmarket.eu

 

Ürünlerimiz Artık Amerika'ya gidiyor!

26/01/2019
ile İsmail Hakkı Kelleci

Amerika Pazarındayız!

Pizza kutusu ve diğer bütün ambalaj ürünleri, özel amaçlı etiket ve katğıt ürünlerimiz, düğün davetiyesi ve diğer ürün kategorimiz artık Amerika, Kanada, Avustralya'ya hızlı bir şekilde gidiyor. 

Amazon, E-bay ve kendi satış portalımızla hemen hemen günlük sevkiyat yapıyoruz. 

Üstelik 2-3 günde teslimat yapıyoruz. Bütün gönderilerimizi DHL ile yapıyoruz. Amerika'nın en uzak noktasına 3 günde, diğer noktalara ise 2 günde teslimat yapıyoruz.