Uyarı Sitemizde müşteri deneyimi oluşturmak ve aradığınız ürüne daha hızlı ulaşabilmek için çerezler kullanılmaktadır. OK

Alışveriş yap

 

Hediye Puan Nedir

Sitemizden yapmış olduğunuz her alışverişte ödül puanlar kazanırsınız. Her ürünün kendine ait bir ödül puan değeri bulunmaktadır.

Hediye Puan Nasıl Hesaplanır

1 Puan : 0,05 TL

100 Puan : 5 TL değerindedir.

Hediye Puanlarımı Nasıl Görebilirim

Yaptığınız her alışverişten sonra size gelen e-posta bilgilendirmesinde, yaptığınız alışveriş karşılığında kazandığınız puan ve hesabınızda bulunan toplam puanları görebilirsiniz. Ayrıca, üyelik bilgilerinizle giriş yaptığınızda, üyelik ekranında kaç puan biriktirdiğinizi görebilirsiniz.

Puanlarımı nasıl kullanırım

Kazandığınız hediye puanlarınızı, sitemizdeki Puanla alışverişe uygun birçok üründe kullanabilirsiniz. Ürünün puanla satışa uygun olup olmadığını, Ürün sayfasında, ürünün kod numarasının üzerinde bulunan PUAN DEĞERİ alanında görebilirsiniz. Eğer puan değeri sekmesi görünmüyorsa o ürün puanla satışa uygun değildir.

Hediye Puan ile satışa uygun ürün ekran görünümü

HEDİYE PUAN İLE SATIŞA UYGUN ÜRÜN

 

Diyelim ki, Puanla Satışa Uygun ürünü sepetinize eklediniz ve ürünün toplam tutarı 100 TL. Eğer hesabınızda birikmiş 500 Puanınız varsa o ürünü bedelsiz satın alabilirsiniz. Ama diyelim ki, birikmiş ödül puanınız 100 Puan ise, Toplam tutardan 5 TL iskonto uygulayabilirsiniz.

Hediye Puan Kullanım Şekli