Uyarı Sitemizde müşteri deneyimi oluşturmak ve aradığınız ürüne daha hızlı ulaşabilmek için çerezler kullanılmaktadır. OK
Ücretsiz Kargo

Elite Düğün Kartı 41449 / 100 Adet

100 Adet Üzeri

Siparişlerde

BÜYÜK İNDİRİM

 

Baskı Ücreti YOK

İlave Vergi YOK

İlave Ücret YOK

156.00 TL
Eğer hazır bir dosyanız varsa yükleyebilirsiniz.
Elite-41449
Stokta
+

Elite Düğün Kartı 41449

  • Kart Materyal: Özel Karton
  • Bu özel gününüze uygun el işçiliği ile yapılmış harika bir davetiye
  • Kutu ile satılmaktadır ve bir kutuda 50 adet bulunmaktadır.
  • Davetiye modellerimiz, ürün resminde görüldüğü gibidir. Resimde görünen aksesuarlar ile birlikte gelecektir. Eğer resimde zarf görünüyorsa ürünün zarfı vardır. Zarf görünmüyorsa, bu davetiye için zarf kullanılmaya gerek yoktur.
  • Minimum sipariş miktarı 50 adettir.
  • Aksesuarlar fiyata dahildir. Ancak, aksesuarların yapıştırılması, bağlanması, katlanması veya iç içe geçmesi gibi el işçilikleri müşteriye aittir. Ancak dilerseniz, ücreti karşılığı bu işçilikleri bizde yapabaliriz. Ekrandan seçim yapabilirsiniz.
  • Baskı öncesi çalışmanın son hali sizin onayınız için pdf veya jpg formatında gönderilecektir. Lütfen dikkatlice kontrol ediniz. Eğer bir değişiklik isterseniz belirtiniz, değişiklik gerekmiyorsa lütfen onay veriniz. Onay vermezden önce dikkatlice kontrol etmeniz gerekmektedir. Sizden onay geldikten sonra ürün baskı aşamasına girecektir. Baskı aşamasına girdikten sonra herhangi bir değişiklik yapılamaz. Panik yapmayın. Biz sizi sabırla bekleyeceğiz.
  • Kişiye özel baskı yapıldığı için bu ürünün iadesi mümkün değildir.

Bütün dillerde baskı yapıyoruz.

Dünyada kullanılan bütün dillerde baskı yapıyoruz. Eğer Türkçe ve İngilizce dışında bir dilde baskı yapılacaksa lütfen pdf veya word formatında bir örnek gönderiniz. Bu örnekte, gelin - damat isimleri, aile isimleri, tarih, saat, adres, salon bilgisi gibi bilgiler gerekmektedir. Dilerseniz bizim ekranızı da kullanarak bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Gönderim yaptığımız ülkeler

Bütün Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri, İngitere, Kuzey ülkeleri, Rusya Federasyonu ve etrafındaki ülkeler, Amerika, Kanada, Avusturya. 

Eğer Kargo ekranında ülkenizin ismi yoksa panik yapmayın!

Eğer listede ülkenizin, yaşadığınız şehrin ismi görünmüyorsa hiç sorun yapmayın. Bizimle iletişime geçin. Size en uygun, hızlı ve ekonomik kargo seçeneğini belirleyeceğiz.

Size Mutlu bir yaşam diliyoruz.

Eğer bu sayfaya bakıyor ve bu ürünle ilgileniyorsanız, hayatınızda güzel bir adım atıyorsunuz demektir. Bize sipariş versenizde, vermesenizde, biz size, mutlu, heyecan dolu sonsuz bir birliktelik diliyoruz.

Düğün Kartı Neden Önemli

Düğün kartına asla çöpe atılacak bir argüman gözüyle bakmayın. Hayatınızda aldığınız en önemli bir kararın yazılı bir kanıtı olacaktır. Düğün aşamasında yaptığınız bütün hazırlıklar sizin için hatıralarla dolu bir yaşamın başlangıç noktası olacaktır. 

Bayiimiz olmak ister misiniz?

Düğün organizasyon şirketi, Matbaa veya kurumsal bir yapınız varsa, bayiimiz olabilirsiniz. Firmamız, 20 yılı aşkın bir süredir matbaa malzemeleri, matbaa hammaddeleri gibi alanlarda Türkiye, Avrupa, Çin ve Dubai'de faaliyet yürütmektedir. Türkiye ve Hollanda'da üretim yapıyoruz. Hollanda dışındaysanız ve firmanızın vergi numarası varsa, "0" vergi oranından faydalanacaksınız. Ayrıca sattığımız bütün ürünleri bayii avantajlarıyla satın alacaksınız. Bayiimiz olmak için en aşağıda bulunan formu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.

Havale/Eft
156.00 TL (Vergi dahil)
Kredi Kartı
160.68 TL (Vergi dahil)
Taksit seçenekleri

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 159.00 TL 159.00 TL
2 Taksit 84.27 TL 168.54 TL
3 Taksit 57.24 TL 171.72 TL
6 Taksit 29.02 TL 174.11 TL
9 Taksit 19.96 TL 179.67 TL

Teslimat Bilgileri

Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz  MNG KARGO ile yapılmaktadır.

Kargoya teslim süresi en fazla 3 iş günüdür.

Kargo ücreti ürüne ve ödeme şekline göre değişebilmektedir. Kargo ücreti, üründe belirtildiği gibi siparişle birlikte peşin olarak yapılmakta veya ürünü teslim alırken karşı ödemeli olarak yapılmaktadır.

Kişiye Özel Ürünlerin Teslimat Süresi

Kişiye özel ürünlerin (özel kesim yapılan ürünler, özel baskı yapılan ürünler, özel ambalajlanan ürünler gibi iadesi mümkün olmayan ürünler) teslimat süresi üretim süresine göre değişebilmektedir. Ortalama üretim ve teslimat süresi 5 ile 15 gün arasındadır.

Belirtilen süreç iş günlerinden oluşmaktadır.

Cumartesi, Pazar, Resmi ve Dini Tatil günleri iş günü sayılmamaktadır.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer Ürünler

156.00 TL
157.30 TL
156.00 TL
154.70 TL