Uyarı Sitemizde müşteri deneyimi oluşturmak ve aradığınız ürüne daha hızlı ulaşabilmek için çerezler kullanılmaktadır. OK
Ücretsiz Kargo

Armoni İstanbul Davetiye-17042 / 100 Adet

100 Adet Üzeri

Siparişlerde

BÜYÜK İNDİRİM

 

Baskı Ücreti YOK

İlave Vergi YOK

İlave Ücret YOK

299.00 TL
(Vergi dahil)
Eğer hazır bir dosyanız varsa yükleyebilirsiniz.
Armoni İstanbul-17042
Stokta
Karşılaştır

Armoni İstanbul Davetiye-17042


 • Armoni İstanbul Davetiye-17042
 • Kutu ile satılmaktadır.
 • Zarf ve davetiye üzerindeki yazılar örnek ve teşhir amaçlıdır.Davetiye üzerindeki yazılar sizin tercihlerinize göre olacaktır. Zarf üzerine davetli isimlerinizi hat sanatı ile yazdırmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
 • Kaliteli baskı, hızlı ve zamanında teslimat
 • Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir.
 • Düğün Davetiyesinin Ofset, Varak Yaldız ve Serigraf baskısı ayrı olarak ücretlendirilir. 
 • Aksesuar işçiliği müşteriye aittir.
 • Firmamız Armoni Davetiye ürünlerinin yetkili satış noktasıdır. Grafik ve dizaynın baskıdan önceki son hali size mail ile gönderilecektir. İnceleyip onay verdikten sonra baskıya girilecektir.
 • Kişiye özel ve baskılı ürün olduğu için iadesi mümkün değildir.

Davetiye Hakkında Genel Bilgiler

Davetiye Neden Önemli?

Bugün, hayatımızın en önemli ve en özel günüdür. Davetiyeye, asla çöpe atılan, gelip geçici bir kağıt parçası gözüyle bakmayın. Zira, düğününüz bittikten sonra zaten gerikey sadece siz ve eşiniz kalıyor. Geride kalan bütün objeler hayal olup gidiyor. Hayatımızın güzel anıları olarak yerini alıyor. Bu özel günde bütün objeler, giydiğimiz kıyafetler, seçilen yemekler, seçilen salon, araçlar, müzikler ve davetiyeniz elbette çok özel olmalıdır. Davetiye zaten sizin bu özel anınızı sevdiklerinize iletmenizin en güzel ve özel aracıdır.

Nasıl Davetiye Seçmelisiniz?

Davetiye sizin ve eşinizin bir nevi aynası gibidir. Sizi yansızmaktadır. Çok eğlenceli ve esprili iseniz, karikatürlü davetiye seçebilirsiniz. Veya çok ciddi bir yapıya sahipseniz, davetiyeniz de bu yapınıza göre daha özel olabilir. Diyelim ki, sinema setinde çalışan birisiniz, Film Görselli davetiye seçebilirsiniz. Veya pembe panjurlu ev hayal ediyorsunuz, pencereli davetiye seçebilirsiniz. Seçiminizi rahat rahat yapmanız için, matbaamarketi.com olarak bütün davetiyeleri özelliklerine göre ayırdık. Ürün filtrelerinden size uygun davetiyeyi mutlaka bulacaksınız.

matbaamarketi.com hakkında bilgi

matbaamarketi.com yaklaşık 20 yıldır matbaacılık, matbaa toptancılığı, matbaa sektörünün hammadde toptancılığı yapmanın yanısıra, ülkemizde bulunan birçok ulusal firmanın, devlet kuruluşlarının, üniversitelerin, TRT gibi büyük kuruluşların dergilerini, aylık bilimsel yayınlarını, bilimsel tez kitaplarını, eğitim kitaplarını hem hazırlamakta, hem basmaktadırl. Ayrıca matbaa ürünlerine ihtiyaç duyulan her alanda özel hizmet vermektedir. Kısacası matbaamarketi.com'a rahatlıkla güvenebilir, ürünlerinizi gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Armoni İstanbul Davetiye-17042 ve diğer davetiye modellerinde yazılan genel terimlerin açıklamaları

Fantezi karton, fantezi kağıt: Selüloz ve diğer organik ürünlerin birleşiminden oluşan kağıt-karton türüdür. Yüzeyinde çok farklı desen ve objeler bulunmaktadır. Oluşum giderlerinden dolayı normal karton ve kağıttan daha pahalıdır.

Altın veya Gümüş Varak Baskı: Bobin halinde bulunan yaldızın, sıcak klişeden kağıda-kartona transferi ile basılmaktadır. Basımında klişeye ihtiyaç duyulmaktadır. Normal baskıya göre daha pahalıdır.

Varak Kabartma Baskı: Varak basılıdıktan sonra, yine klişe ile kabartma baskı yapılmaktadır.

Altın veya Gümüş Ofset Baskı: Normal baskı yöntemidir. Kullanılan boya, altın veya gümüş rengindedir.

Düz Ofset Baskı: Basılmasını istediğiniz rengin, ofset makinada basılmasıyla yapılmaktadır.

Kaydırma Resimli Davetiye: Davetiye'nin üzerinde yapılan özel kesimle çeşitli objelere hareket özelliği verilmesiyle elde edilmektedir.

Gramaj: Gramaj, kağıdın veya kartonun kalınlığını ifade etmektedir. Kağıt veya karton kalınlaştıkça gramaj değeri yükselmektedir.

Kendinden Zarflı Davetiye: Davetiye katlandığı veya diğer objesiyle birleştiği zaman kendiliğinden zarfa dönüşmektedir. Yanında ayrıca zarf verilmemektedir.

Havale/Eft
299.00 TL (Vergi dahil)
Kredi Kartı (Tek çekim veya 9 taksit)
299.00 TL (Vergi dahil)
Taksit seçenekleri

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 299.00 TL 299.00 TL
2 Taksit 158.47 TL 316.94 TL
3 Taksit 107.14 TL 321.43 TL
6 Taksit 54.57 TL 327.41 TL
9 Taksit 37.54 TL 337.87 TL

Teslimat hakkında önemli bilgilendirme

Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile yapılmaktadır.

Kargoya teslim süresi en fazla 3 iş günüdür.

Kargo ücreti ürüne ve ödeme şekline göre değişebilmektedir. Kargo ücreti, üründe belirtildiği gibi siparişle birlikte peşin olarak yapılmakta veya ürünü teslim alırken karşı ödemeli olarak yapılmaktadır.

ŞU AN İTİBARİYLE SİTEMİZDE BULUNAN BÜTÜN ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

Ürünlerimiz stok sorunu bulunmamakla birlikte;

 • Birçok ürün talebe göre ebatlandırılmaktadır.
 • Nadiren de olsa stoklarımızda olmayan ürünler en kısa sürede temin edilmektedir.
 • Ürünlerimiz genellikle bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Ancak, ebatlandırma işleminde yoğunluk olması durumunda kargoya teslimat süresi birkaç günü bulmaktadır.
 • Bütün ürünler, en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Kişiye Özel Ürünlerin Teslimat Süresi

Kişiye özel ürünlerin (özel kesim yapılan ürünler, özel baskı yapılan ürünler, özel ambalajlanan ürünler gibi iadesi mümkün olmayan ürünler) teslimat süresi üretim süresine göre değişebilmektedir. Ortalama üretim ve teslimat süresi 5 ile 15 gün arasındadır.

Belirtilen süreç iş günlerinden oluşmaktadır.

Cumartesi, Pazar, Resmi ve Dini Tatil günleri iş günü sayılmamaktadır.

Kargodan teslim alınmadan iade edilen ürünlerin kargo ve diğer maliyetleri müşteriye fatura edilecek ve yansıtılacaktır.

Burada belirtilen teslimat prosedürü sadece perakende satışlarımız için geçerlidir. Konteyner bazında veya toptan satış durumunda geçerli değildir. Yurtdışından sizin için toptan olarak ithal edilen ürünlerin teslimat süresi sipariş aşamasında belirlenmektedir.

 

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz